6 listopada 2010

Deco Design - nowy sklep w CH Fort Wola (zlikwidowany)

W centrum handlowym Fort Wola powstał nowy sklep z akcesoriami kuchennymi, który ma w swojej ofercie spory wybór ładnych i przydatnych przedmiotów. W szczególności przypadły mi do gustu pomysłowe produkty firmy Joseph Joseph, np. zestaw 4 desek w różnych kolorach oznaczonych, do czego każda z nich służy, np. do ryb, warzyw itp. Ciekawymi propozycjami są też składana deska do krojenia ułatwiająca wrzucenie pokrojonych składników do garnka, miski do sałatki z umocowanymi w nich łyżkami, a także łyżki i łopatki kuchenne z podpórką zapobiegającą skapywaniu sosu na blat.

Akcesoria sprzedawane w sklepie są atrakcyjne wizualnie - ucieszą oko każdego pasjonata gotowania i na pewno można wśród nich znaleźć coś odpowiedniego na prezent - ta informacja może być przydatna przed nadchodzącym okresem gwiazdkowym.

Od sympatycznego sprzedawcy, który z zaangażowaniem prezentuje klientom ofertę Deco Design, dowiedziałam się, że jest to ich pierwszy sklep stacjonarny - dotychczas prowadzili tylko sprzedaż internetową. Ewentualne powstanie kolejnych sklepów stacjonarnych jest uzależnione od zainteresowania klientów.


Aktualizacja: sklep został zlikwidowany.

5 komentarzy:

 1. Bardzo się cieszę że napisałaś o tym sklepie. Koniecznie muszę go odwiedzić. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj, a ja z krakowa, daleko... A chętnie bym tam powęszyła.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli ponownie odwiedzę to miejsce, zapytam o adres sklepu internetowego.

  OdpowiedzUsuń
 4. Widzę sporo kubków i nie tylko mojej ulubionej szwajcarskiej marki BODUM, warto się przekonać do ich oferty. Polecam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam, bardzo dziękuje za dobrą opinię o naszym sklepie. Zapraszam serdecznie! internetowo jesteśmy obecni na www.e-deco.pl oraz polecamy blog www.blog-edeco.pl

  OdpowiedzUsuń